Kıbrıs Kulüp

Kıbrıs Akdeniz’in üçüncü büyük adası olarak ön plana çıkmaktadır. Gece hayatından bahsedecek olursak, Kıbrıs’ta her şey yasaldır ve Kıbrıs gece hayatı da oldukça eğlencelidir. Sizlere bu yazımızda Kıbrıs kulüp bilgileri hakkında ince detaylar vermeye çalışacağız. Gece hayatından son zamanlarda adından sıkça söz ettiren Kıbrıs, son yıllarda ziyaretçi ve turist sayısını bir hayli yükseltmiş ve bir hayli yeni gece kulübü eğlence sektöründe faaliyet göstermeye başlamıştır. Kıbrıs’ta yer alan yüzlerce gece kulübü, bar, casino ve striptiz kulüpler müşteri çekmek için adeta bir biri ile yarışıyor. Yeni açılan mekanlar ise Kıbrıs gece hayatına renk katmaya devam ediyor.

Bizler sizlere bu yazımızda Kıbrıs kulüp lokasyonları, gece kulüplerinin hangisi iyidir ve nasıl ulaşılır nelere dikkat etmek gerekir bununla ilgili bilgiler vermeye çalışacağız. Kıbrıs’ta tabi ki gidebileceğiniz onlarca kulüp bulunmakta fakat biz bunlar arasından en seçkinlerini sizlerle paylaşmaya çalışacağız. Bu kulüplerin bir çoğu zaman zaman tadilat nedeni ile zaman zaman konsept değişikliğinden dolayı kapanmaktadır. Kıbrıs’ta gece kulüplerinde eğlenmeye çıkacaksanız ve adaya yeni geldiyseniz, mutlaka transfer ihtiyacınız olacaktır. Hava alanı ile mekanlar arası yaklaşık olarak 50 – 60 dakika aralığında değişmektedir. Bu yüzden kesinlikle transfer problemini önceden halletmiş olmanız gerekmektedir.

Kıbrıs kulüplerinin bir çoğu yurt dışındaki mekanlarla aynı ölçüde hizmet vermektedir. Bay bayan karışık olarak eğlenebileceğiniz mekanlarda mevcuttur. Sadece erkekler için hizmet vermekte olan striptiz kulüpler de mevcuttur. Haftanın her günü müşterilerine hizmet veren kulüpler de belirli saatlerde şovlar sergilenmekte ve misafirleri eğlendirmek amaçlanmaktadır. Kulüp çalışanlarının genel yoğunluğunu ise Rusya, Ukrayna, Moldova, Belarus uyruklu bayanlar oluşturmaktadır. Kıbrıs’ta büyük küçük bir çok gece kulübü bulunmaktadır. Bunların başlıcalarını sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Lefkoşa Alayköy Gece Kulüplerinden bahsedecek olursak, Biyax Gece Kulübü, Mexico Night Club, Playboy Gece Kulübü, Freedom Night Club, Harem Night Club, Hanedan Night Club, Single Girl Night Club, Sexy Lady Night Club, Romantic Gece Kulübü, İmparator Night Club, Miss Me Gece Kulübü, Faraon Night Club, Lipstick Gece Kulübü, Dolls Night Club, Funky Girl Night Club, Tuttu Frutti Night Club, White Horse Gece Kulübü, Malişka Night Club, Tropicana Night Club gibi kulüpler Alayköy’de hizmet vermektedir.

Lefkoşa – Girne Dağ Yolu Gece Kulübü olarakta Rose Afrodit Gece Kulübü hizmet vermektedir. Girne Lapta bölgesinde Midnight Gece Kulübü hizmet vermektedir ve sizi sabahın ilk ışıklarına dek eğlence anlamında doruklara çıkarmaktadır. Sizlere bölge bölge mekanları paylaşarak bu yazımızda ve gelecek yazılarda yardımcı olmaya çalışacağız. Sizlerde tatil amaçlı geldiğiniz bölgelerden birindeki kulüpleri seçerek hem transfer anlamında büyük rahatlık yaşamış olursunuz. Hem de Kıbrıs kulüp bilgileri hakkında daha fazla şey öğrenmiş olursunuz.

Sizlere bu ve diğer yazılarımızda yine Kıbrıs kulüp bilgileri hakkında önemli detaylar vermeye çalışacağız.