Girne Diskolar

Girne eğlenceli gece hayatı ve muhteşem doğasıyla ve güzellikleri ile bilinen bir liman şehridir. Liman bulunduğundan ötürü gece hayatı ile haşır neşir olanlar ve gece dışarıya çıkıp ortamlarda boy göstermeyi sevenler Girne’de suyun etrafında yada yakınında bir mekanda eğlenmek isterler. Liman şehri olmasının gece hayatına da yansıyan büyük bir payı vardır. Bu yüzden sebeptir ki Girne, denize yakın barları, restoranları ve clubları ile ön plana çıkıyor. Girne caddelerinde kızlar, garsonlar ve kapı görevlileri sürekli müşteri çekmeye çalışıp sokaktaki yerlerini almaktadırlar. Girne’de ki diskolar çok yönlü hizmet vermekte olup, çok fazla rağbet görmektedir.

Girne diskolar yönünden de çok fazla mekana sahip bir liman şehri olarak göze çarpıyor. Soğuk ve ticari amaç güden mekanlardan çok sıcak ve samimi havası ile girne diskolar açısından önemli bir şehir. Girne’de bir çok disko olduğu gibi bir çok otelinde kendi diskosu vardır. Fakat müşteriler genellikle otel diskolarında değil de dışarıda ki diskolarda eğlenmeyi tercih etmektedirler. Şehre gelen turistler ve şehrin yerlileri hoşça vakit geçirmek, arkadaşları ile sohbet etmek ve bir şeyler içip stres atmak için girne diskolarını tercih etmektedirler. Diskoların yanında çok nadir olsa da canlı müzik orkestra performans sergileyen mekanlar da vardır.

Girne Diskolar

Sizlere bu yazımızda Girne’de öne çıkan diskolardan bahsedeceğiz. Bunların ilk sırasına sanırım Voyage Beach Club’ı yerleştirmek gerekir. Voyage beach club Acapulco plajına yürüme mesafesinde sadece 2 dakikadadır. Voyage beachte dondurma barı ile birlikte bir de restaurant bulunmaktadır. Giriş biletinizi alacağınız zaman biletin yanında bir kereye mahsus dondurma servisi de ücretsiz olarak yapılmaktadır.

Kaliteli eğlence deyince de akla ilk olarak Club Locca gelmektedir. Club Locca son derece samimi ve sıcak ortamıyla sizi karşılar. Escape Beach Club bünyesinde yer alan Club Locca’da restoranın yanı sıra gece kulübü de vardır. Kıbrıs’a gelen eğlence düşkünlerinin sıkça tercih ettiği mekanlar arasında olan Escape Beach Club’ta muhteşem akdeniz lezzetlerini tadabilir ve Club Locca’da eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz. Club Locca müşteri memnuniyetine verdiği önem ile kalitesini perçinlemiş ve rakiplerine göre bir adım öne çıkmıştır.

Port Cratos’a ait olan Cage Club ise farklı konsepti ile müşterilerini karşılar. Gecenin hareketliliği kulübün içine girdiğiniz andan itibaren hemen hissedilir. Cage club tarafından ilginç konseptler müşterilerin beğenisine sunulur bir gece hemşire konsepti, diğer gece kırmızı konsept diğer gecede trafik konsepti gibi farklı konseptler ile gelen misafirler eğlendirilmeye çalışılır. Bu özelliği Cage Club’ı diğer kulüplerden ayıran en büyük özelliktir. Cage Club gündüzleri farklı beach partilerine imza atmaktadır. Geceleri ise kulüp konseptinde gecenin ilerleyen saatlerine dek eğlence sunmaktadır. Ayrıca mekanda değişik ateşli dans gösterileri de sergilenmektedir. Girne diskolar açısından büyük zenginliğe sahip ve her kesimden gelen müşteriyi memnun edebilecek bir kapasiteye sahiptir.