Kıbrıs Night Club Fiyatları

Kıbrıs eğlence ve gece hayatı yönünden Türkiye ile kıyaslamak gerekirse, daha keyifli dakikalar geçirebileceğiniz aynı zamanda Türkiye’de yasal olmayan bir çok durumun, Kıbrıs adasında yasal olduğu bir ülkedir. Sizlere bu yazımızda Kıbrıs night club fiyatları ve Kıbrıs gece hayatı ile ilgili bilgiler aktarmaya çalışacağız.

Kıbrıs gece hayatı Ankara Laleli pavyonlarına benzemez veya Antalya’da Ceila’da, Aura, İnferno gibi clublarda eğlenmeye de benzemez. Kimse sizi kazıklama fazladan para alma gibi yollara başvurmaz. Sizlere bir müşteri olarak davranılır ve hesabınız ne ise o kesilir. Gerek Lefkoşa, gerek Gazimagosa gerekse Girne de tüm mekanlarda gönül rahatlığı ile eğlenebilir, eğlencenin doruklarına çıkabilirsiniz. Clubların bir çoğunda striptiz kızlar görev almaktadır. Striptiz programlarını başından sonuna kadar kaçırmadan izlemek isterseniz programa erkenden gitmeniz gerekecektir. Kıbrıs night club fiyatları hakkında bilgi vermek gerekirse de giriş ücretleri yer ve mekana göre 30 ile 50 tl arasında değişmektedir.

Bira genellikle 15 ile 25 tl arasında mekana göre değişmektedir. Viski ise 30 – 50 tl arasında mekana göre değişim sağlamaktadır. Sizlere bizim Türklerin yapmaktan çekindiği bir konuya da değinmek istiyorum. Biz gideriz mekanda genellikle sabaha kadar içeriz ve hiç fiyat sormayız, sonrada gelen hesaba itiraz yoluna gitmeye çalışırız. Bunu yapmamanızı öneririm cebinizden çok para gitmemesini istiyorsanız öncelikle gittiğiniz menüde servise gelen personele içki ücretlerini sorabilirsiniz, fiyatlar hakkında bilgi aldıktan sonra gönül rahatlığı ile içmeye başlayabilirsiniz.

Kıbrıs Night Club Eğlence Fiyatları

Mekana giriş ücreti haricinde girdi çıktı ücreti, masa ücreti, şov ücreti gibi farklı ücretler alınmaz. Ayrıca mekanların girişlerinde Türkiye’den bildiğimiz kabadayı badigard tipleri yoktur. Gayet kibar takım elbiseli sizi içeriye davet eden kabı görevlileri ile karşılaşacaksınız. Giriş ücretini kartla ödeme gibi seçeneklerde mevcuttur. Ayrıca tüm mekanlarda kredi kartı ve banka kartı ile içeceğiniz içecekleri temin edebilirsiniz. Mekanlarda otopark sorunu gibi bir sorunda bulunmamaktadır. Her mekanın kendi otoparkı hatta valesine kadar hizmeti de mevcuttur. Vestiyer ücreti ise çok çok nadir mekanlarda belki talep edilebilir bu hizmette 5 – 10 tl arasında değişiklik göstermektedir.

Türkiye’de de olduğu gibi çarşamba – cuma – cumartesi günleri mekanlar oldukça doludur. Mekanlara saat 20.00 – 21.00 arası giderseniz genelde mekanlar boş olacaktır. Mekanlara 22.00 – 24.00 arası gitmenizi öneririz çünkü bir çok mekanın kapı açılış saati 22.00 olarak belirlenmiştir. Kıbrıs night club fiyatları hakkında sizlere bilgiler vermeye çalıştık. Gazimagosa, Girne ve Lefkoşa’da da hatta Güzelyurt’ta da kaliteli night clublara denk gelebilirsiniz. Bir çok mekan müşterisini ve hizmet anlayışını oturtmuş ve ona göre hizmet vermeye devam etmektedir. Gideceğiniz mekanlar hakkında internet üzerinden önceden araştırma yapabilirsiniz, mekan görsellerini mekanın o geceki programını, kapı açılış saatini  vb. bilgileri edinebilirsiniz. Kıbrıs’ta ticari taksi fiyatları uygun olduğundan dolayı biz geceleri dışarıya taksi ile çıkmanızı tavsiye ederiz, hem alkolden dolayı bir problem yaşamazsınız, hemde kaza bela vb. riskiniz ortadan kalmış olur. Sizlere şimdilik önerilerimiz bunlar, dikkate almanızı tavsiye ederiz …