Kuzey Kıbrısta Villada Konaklama

Girne ve magosa bölgelerindeki villalarımızda tatilinizi gecirmek icin sizlere sundugumuz güzel bir fırsat villa kiralama hizmetidir. Şehrin sakin elit yerlerinde doyasıya vakit gecirebilir en iy konforu hissedersniz. Villalarımızın genelinde havuz bulunmaktadır.

Villa kiralama hizmetiyle beraber sizlere sundugumuz diger bir fırsat ise kücük kacamakalarınız icin . Bu kacamaklarınızda siz villadayken tüm ihtiyaclarınızı bizler karşılamaktayız. İster ailenizle ister sevgilinizle isterse arkadaş gruplarınızla konaklayabilirsiniz. villalarımız 4 + 1  5 + 1 ve 5 + 2 gibi secenekleri mevcuttur.

Girnedei villalarımız cogunlugu belllapais manastırı yakınlarında girneyi tepeden görüs mesafesinde deniz manzaralı olup ister site icerisinde isterseniz geniş arazi icinde tek villalarımızda bulunmaktadır.

Night Club Villa Hizmeti

Siz villanızda havuz başında otururken night club dan tüm taleplerinizi ayagınıza kadar getirmekteyiz . Gece ve gündüz programlarını adresinize kadar taşımakta ve tüm transferlerinizi yapmaktayız. Kücük kacamaklarınız için en ideal hizmet bu olsa gerek . Yapmanız gereken bizlere sadece whatsapp üzerinden ulaşmak ve destek almaktır.

Talep ederseniz sizi villanızdan alıp night club’a show programlarını izletmeye striptiz danslarına goturmekteyiz . Vip loccanızda muhtesem dans gosterilerini viskinzi yudumlayarak izleyebilme imkanına sahipsiniz .